GSL, Robustel Küresel Partner Zirvesi’nden Ödülle Döndü

IoT uygulamaları, bulut teknolojileri ve kablosuz haberleşme alanında önemli çözümler sunan donanım üreticisi Robustel, dünya çapında 120’den fazla ülkede hizmet veren distribütörlerini 4 – 8 Mart’ta Barcelona’da bir araya getirdi. “Cihazlar ile bulut arasında bağlanabilirlik” temasıyla gerçekleştirilen toplantıya Microsoft, LoRa Alliance ve mobil operatörlerden de konuşmacılar katılım gösterdi. Toplantıda uç bilişim, IoT eğilimleri, LoRa’da son gelişmeler ve bulut çözümleri en çok konuşulan konular oldu.

Distribütörleri buluşturan etkinlikte, performanslarıyla öne çıkan partnerler de ödül aldı. GSL de 2018’deki dijital pazarlama faaliyetleriyle “En İyi Dijital Pazarlama” ödülünün sahibi oldu. Etkinlikte konuşma yapan GSL Pazarlama Müdürü Damla Güneş’in sektöre özel sunduğu dijital pazarlama çerçevesi, Robustel distribütörlerinden yoğun ilgi gördü. Robustel’in uzun soluklu partnerlerinden biri olan GSL’ye 7 yıllık verimli çözüm ortaklığı için de ayrıca teşekkür edildi. ​

Geçtiğimiz yıl devreye alınan akıllı fabrikasını da katılımcılara tanıtan Robustel, etkinlikte bulut üzerinden akıllı cihaz yönetimi ile IoT uygulamalarına yönelik yeni yazılım çözümlerini katılımcılara sundu. Robustel’in sunduğu çözümler, firmanın sağlam router donanımlarının yanı sıra yazılım geliştirme konusunda da yetkinliğini ortaya koydu. 

​Zirvede LoRa Alliance temsilcisi Jonathan Pearce, LoRaWAN’ın 2015’ten bu yana geldiği noktayı değerlendirirken, özellikle akıllı şehir uygulamalarında LoRa teknolojisinin sunduğu fırsatların altını çizdi.

​2019 itibariyle uçtan buluta yazılım ve donanım destekli tam akıllı asansör çözümü, kolay MOBESE sistemleri sağlayan PD port destekli router, otobüslerde bilgi ve eğlence sistemlerine yönelik WiFi, yeni endüstriyel PC ve IoT edge gateway gibi birçok çözüm, Robustel donanım ve yazılımlarıyla bilişim sektörünün kullanımına sunuluyor. Robustel’in bulut platformu tarafında ThingWorx ve Cumulocity‘e uyumlu sayısız App’i, bu platformları kullananlara hazır yazılım çözümleri sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.