9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Robustel’in Yeni Akıllı Fabrikası Guangzhou’da Faaliyete Geçti

Endüstriyel hücresel donanım üreticisi Robustel, en son teknolojiden yararlanan yeni akıllı fabrikasının 2018 yaz aylarında devreye alındığını duyurdu. 2010 yılında Çin’in Guangzhou şehrinde kurulan Robustel, kuruluşundan bu yana endüstriyel 3G/4G router, gateway ve modem çözümleri sağlamaya odaklandı. Son birkaç yılda ise bulut platformu ve E2E alanında çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Robustel’in Endüstri 4.0 gerekliliklerine uygun biçimde tasarlanan yeni akıllı fabrikasında alanında en iyi otomasyon ekipmanları ve endüstriyel ağ haberleşme sistemleri devreye alınmış bulunuyor. Fabrika otomasyonu ve yönetimi bulut tabanlı olarak sağlanırken, tedarik zinciri verisi gerçek zamanlı iletiliyor. Kompleks üretim süreçlerinin entegre edilerek performansın en üst düzeye çekildiği fabrikada bu sayede sağlanan esnek imalat koşulları, teslim sürelerinin de kısaltılabilmesini sağlayarak üretim kapasitesini artırıyor.
 

AT&T, Vodafone, Deutsche Telekom, Rogers, SingTel, Teliasonera, China Mobile gibi dünyanın lider operatörlerinin çözüm ortağı olan Robustel’in endüstriyel ürünleri CE, FCC, PTCRB, IC, GCF, RCM, IDA, NBTC, E13 gibi küresel çapta geçerliliği bulunan birçok sertifikasyona sahip. Robustel’in endüstriyel 3G/4G/5G çözümlerini incelemek için tıklayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir