9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb
Moxa Türkiye

Moxa Endüstriyel Haberleşme

Endüstriyel Kablosuz Yönlendiriciler (Router)

Moxa OnCell 5104-Cellular Router

OnCell 5104-HSPA
Endüstriyel five-band GSM/GPRS/EDGE/UMTS/HSPA cellular router

Hareketli araçlar, endüstriyel M2M ve geniş bir coğrafyaya yayılmış sahalar gibi mobil bağlantıların söz konusu olduğu endüstriyel uygulamalar, değişken ve sinyale elverişsiz ortamlarda dahi kesintisiz ve güvenilir bağlantılar gerektirir. Moxa’nın endüstriyel router ürün grubu bu zorluklarla baş etmeye hazırdır: Mobil veriye her zaman, her yerden güvenilir biçimde erişebilmeyi güvenceye alırlar.

Endüstriyel Hücresel Ağ Geçitleri (Gateway)

​Endüstriyel Hücresel Haberleşme

OnCell 3120-LTE-1 Serisi
Endüstriyel LTE Cat 1 cellular gateway

​​Moxa’nın 4G ağ geçitleri, kolayca yüksek performanslı, uzun mesafeli ağ bağlantıları kurmak için verimli bir yol sunar. Bu 4G ağ geçitlerinin yapılandırması kolay, bağlantı kanalları güvenlidir. Böylece akıllı uzaktan yönetim imkanı ve güvenilir bağlantılar sunarlar. 

Hücresel Yönetim Yazılımı

OnCell Central Manager
Merkezi özel IP yönetim yazılımı

Genel IP adresi kullanımındaki kısıtlamalar nedeniyle çoğu hücresel hizmet sağlayıcı mobil cihazları internete bağlamada yalnızca özel IP adresleri sunar. Öte yandan özel IP adresleri doğaları gereği genel, açık bir ağdan 3G/4G cihazlara erişimi son derece zorlaştırır. Bu nedenle bir hücresel yönetim yazılımına ihtiyaç duyulur. OnCell Central Manager internet üzerinden herhangi bir yerden cihazlarınıza erişebilmenizi sağlar.