9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb
Moxa Türkiye

Endüstriyel Ethernet Switch

Moxa, her türlü endüstriyel Ethernet switch ihtiyacınıza geniş model yelpazesiyle tam çözüm sunuyor. Moxa endüstriyel Ethernet anahtarlarında ağ yedekliliği, Turbo Ring ve Turbo Chain halka topolojisi desteği, güçlü siber güvenlik, kolay yönetim ve rekabetçi fiyat – performans oranları bulabilirsiniz. Moxa’nın kapsayıcı endüstriyel Ethernet switch portföyünden fiber, fast Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, full Gigabit Ethernet hız seçenekleriyle, istediğiniz port kombinasyonlarına göre yönetilemez (unmanaged), yönetilebilir (managed), PoE+, DIN-ray veya raf tipi, enerji ve demiryolu sektörlerine özel IEC 61850-3 veya EN 50155 sertifikasyonlu modellerden seçim yapabilirsiniz. 

Moxa Yönetilemez Ethernet Switch

Yönetilemez Ethernet Switch

Moxa, endüstriyel Ethernet altyapısına yönelik tasarlanmış geniş bir yönetilemez switch portföyü sunuyor. Moxa'nın yönetilemez Ethernet anahtarları, zorlu ortamlarda güvenilir işletimi güvenceye alacak standartlara sahip.

Moxa layer 3 yönetilebilir ethernet switch

Layer 3 Yönetilebilir Ethernet Switch

Moxa Layer 3 yönetilebilir ethernet anahtarları endüstriyel tip kasa, çoklu yayın özelliği ve IEC 62443 standardına uyumlu güvenlik özellikleri sunuyor. Moxa Layer 3 switchlerin raylı sistemler için EN 50155, enerji otomasyonu için IEC 61850-3 ve akıllı ulaşım sistemleri için NEMA TS2 sertifikalı model seçenekleri bulunuyor.

Moxa akıllı ethernet switch

Akıllı Ethernet Switch

Moxa'nın akıllı endüstriyel Ethernet switchleri kolay konfigürasyon, kolay kurulum ve kolay saha denetimi sağlıyor. PROFINET, Modbus ve EtherNet/IP gibi endüstriyel protokol desteği bulunan bu Layer 2 akıllı Ethernet anahtarlarının farklı montaj biçimlerini de destekliyor.

IEC 61850-3 Ethernet Switch

IEC 61850-3 Ethernet Switch

Moxa’nın IEC 61850-3 sertifikalı endüstriyel Ethernet anahtarları, enerji sektörüne özel zorluklarla baş edebilmek için özel tasarlanmıştır. Uçtan uca çözümleriyle Moxa, bu alanda trafo merkezlerinden yenilenebilir enerji santrallerine, enerji depolama ve yönetim sistemlerine dünyada birçok uygulamada tercih edilmektedir.

Endüstriyel Ethernet Switch Endüstriyel Ethernet Switch

Layer 2 Yönetilebilir Ethernet Switch

Moxa Layer 2 yönetilebilir Ethernet anahtarları endüstriyel tip kasa, ağ yedekliliği ve IEC 62443'e uyumlu güvenlik özellikleri sunuyor. Moxa Layer 2 switchlerin raylı sistemler için EN 50155, enerji otomasyonu için IEC 61850-3 ve akıllı ulaşım sistemleri için NEMA TS2 sertifikalı model seçenekleri bulunuyor.

moxa EN50155 Ethernet switch

EN50155 Ethernet Switch

IRIS sertifikalı Moxa, EN 50155 standardının zorlunlu bölümleriyle uyumlu geniş bir sağlam Ethernet switch portföyüne sahip. Halihazırda dünyanın dört bir yanında bir çok demiryolu ve metro projesinde kullanılan bu endüstriyel Ethernet switchler sayesinde tren işletiminde güvenlik ve verim artıyor, raylı sistem bakım ve denetiminde maliyet ile zamandan tasarruf ediliyor.

Moxa PoE Switch

PoE Switch

Moxa, 48'e kadar fiber Gigabit PoE+ port ve port başına 60 W'a kadar güç besleme sunan geniş bir PoE/PoE+ switch portföyü sunuyor. Bu portföy uzun mesafelere, yüksek güç tüketen cihazları da besleyerek, yüksek hızlı veri iletimi sağlıyor. Bu endüstriyel PoE anahtarları LAN port başına 3 kV aşırı akım koruması ve akıllı PoE yönetim özellikleri sunuyor.

Moxa Rackmount Switch Webp

Rackmount Switch

Moxa'nın raf tipi endüstriyel switchleri 24 ila 52 port yönlendirme ve anahtarlama kapasitesiyle modüler esneklik sağlıyor, IEC 62443 standardına uyumlu güvenlik özellikleri, milisaniye düzeyinde hızlı çoklu yayın trafiği yedekliliği sunuyor. Bu özellikleriyle her türlü endüstriyel IoT altyapısını güçlendiriyor.

Ethernet uzatıcı IEX-402-SHDSL Serisi

Ethernet Uzatıcılar

Moxa'nın Ethernet uzatıcıları uzun mesafe ağ kurulumlarını basitleştiriyor, mevcut çift bükümlü kabloları kullanarak inşaat masraflarını azaltıyor. Moxa Ethernet uzatıcıları 100 Mbps'ye kadar iletim hızına ulaşabilirken tak çalıştır konumlandırma, DSL bypass, milisaniye düzeyinde yedeklilik ve birçok endüstriyel sertifikaya uyumluluk özellikleri de sunuyor.

Moxa Gömülü Ethernet Modülü

Gömülü Ethernet Modülü

Moxa'nın embedded Ethernet modülleri, çözümlerinin performans ve güvenilirliğini artırmak isteyen aygıt üreticileri için tasarlandı. Moxa gömülü Ethernet modülleriyle aygıtlar zorlu koşullara sahip uygulamalarda kullanıma uygun hale geliyor.