9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Skysens APM Platformu

Kök Neden Analizlerini Gerçek Zamanlı Yapın

Günümüzde veri izleme platformları, dijital dönüşüm süreçlerinde işletmelerin daha verimli yönetilmesini ve sorunların oluşmadan önce öngörülmesine olanak tanıyan kritik araçlar haline gelmiştir. Skysens APM Platformu (Agile Predictive Monitoring Platform) ile de uygulamaların performans takibi sağlanır. Bu platform ile önemli veriler izlenerek sistem duruş süreleri, hizmet performans ve yanıt süreleri optimize edilebilir, kullanıcı deneyimi iyileştirilebilir.

Neden Skysens APM Platformu?

Skysens APM Platformu sahadaki problemlerin analitik olarak çözülmesini sağlayan, kolay kurulan ve kolay kullanılan, Edge uyumlu bir sistemdir. Karlılığı arttırırken, üretim verilerinin takibi ile enerji verimliliği, kestirimci bakım, ortam izleme, sürdürülebilirlik gibi birçok uygulamayı tek bir platform üzerinde, Cloud’a bağlanmaya gerek olmadan sunar.

Öne Çıkan Özellikleri:

 • Opsiyonel Kablosuz Altyapı ile Veri Toplama
 • Detaylı Raporlama Modülleri
 • Sürükle-Bırak Öğelerle Kullanımı Kolay Yönetim Ekranı
 • Analitik Görselleştirme
veri izleme
 • Buluta Aktarıma Gerek Kalmadan Kapalı Devre Çalıştırabilme
 • Esnek Kullanıcı Yönetimi
 • Uzun Menzilli Kablosuz Teknoloji

 

kullanımı kolay panel

Platform Özellikleri

Skysens APM Platformu, ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırılabilir ve esnektir. Mevcut endüstriyel sistemlere ve platform sistemlerine hızlı entegre olabilir. Sahip olduğu özellikler ile kullanıcıya hızlı çözümler sunar.

 • No-Code yazılım sayesinde kodlamayla vakit kaybetmeyin
 • İstediğiniz zaman API üzerinden farklı veri kaynaklarına bağlanın
 • Süreç verilerini karşılaştırarak verimlilik artışı için gerekenleri tespit edin
 • Akıllı uyarılar ile anomali durumlarından anında haberdar olun
 • Farklı data kaynaklarını bir arada görün

Mevcut Otomasyonlarla Nasıl Çalışır?

Bu platform ile kullanıcılar, farklı data kaynaklarının yanı sıra SCADA, MES ve ERP verilerine herhangi ek bir yatırıma ihtiyaç duymadan erişebilir ve veri analizi yapabilir. Skysens APM Platformunu kullanan işletmeler, topladıkları verileri anlamlandırabilir, bu sayede tüm ekiplerinin doğru zamanda doğru kararlar alabilmesine yardımcı olur. 

Gelişmiş Varlık Yönetimi

 • %50 Daha Az Duruş
 • %20 Daha Kolay Varlık Takibi

Gelişmiş Enerji Verimliliği

 • %20 Enerji Maliyetinde Azalma
 • %10 Daha Az Karbon Ayak İzi
APM Platformu Entegrasyonları

Uygulama Alanları

apm platformu,veri izleme platformu,apm nedir apm platformu

Endüstriyel Veri Platformu

Skysens APM Platformu OT-BT ortamlarının başarılı bir şekilde birleşmesi ile farklı uygulama seçenekleri ve endüstri adaptörlerini uzaktan ve güvenli bir şekilde kullanarak tesisi izleme imkanı sunar.

Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik

Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik

Skysens APM Platformu, sistemdeki tüm cihazların enerji tüketiminin takibi sayesinde sürdürülebilir ve enerji verimliliği sağlayabilen bir tesis imkanı sunar. Bu sayede enerji maliyetleri %20’ye kadar azaltılabilir.

Gelişmiş Üretim Süreçleri İzlenebilirliği

Gelişmiş Üretim Süreçleri İzlenebilirliği

Skysens APM Platformu mevcut SCADA, MES ve ERP sistemlerine tam entegre bir yaklaşımla, ürün kalitesini ve üretim verimliliğini arttırmaya yönelik analitik yeteneklerinden yaralanır.

Kestirimci Bakım ve Üretim Verilerini İzleme

Kestirimci Bakım ve Üretim Verilerini İzleme

Mevcut veri kaynaklarınızı ve uzun menzilli kablosuz uç cihazlarını kullanarak varlık performanslarını geliştirebilir, plansız arızaları önleyebilirsiniz. Skysens APM Platformunun sağladığı kestirimci bakım çözümleri, plansız arızaları %50 oranında azaltır.

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çalışan Konforu

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çalışan Konforu

IIoT teknolojisinin en önemli avantajlarından biri iş sağlığı ve güvenliğini sağlamaktır. Skysens APM platformu geniş sensör ekosistemi ve yapılandırılabilir uygulama kabiliyetlerini kullanarak iş sağlığı, güvenliği ve çalışan konforunu iyileştirme olanağı da sunar.

Skysens APM Platformunu denemek ister misiniz?