9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

LPWAN teknolojisi, bir tür kablosuz geniş alan ağ telekomünikasyon teknolojisidir. Genel ağ masraflarını düşürmek ve daha düşük güç tüketimi elde etmek amacıyla geliştirilmiştir. LoRaWAN ise büyük ölçekli genel ağ oluşturmada kullanılan bir MAC protokolüdür. Bu protokol, açık bir LPWAN standardı olup kullanıcıların internet üzerinden, kişiselleştirilmiş protokollerini çalıştırabilmesini sağlar. Tam çift yönlü aktarım özelliği sayesinde bu protokol, uçtan uca şifreleme ve mobil ağlar üzerinden hesap oluşturma da dahil birçok fonksiyon ve güvenilir veri aktarımı sağlar. 

R3000 LG Serisi LoRaWAN Gateway

R3000 LG Serisi

Robustel R3000 LG endüstriyel sınıf bir LoRaWAN gateway çözümüdür, LoRaWAN kablosuz haberleşme teknolojisi ve 3G/4G hücresel ağ teknolojisiyle entegre çalışarak kullanıcılara kablosuz uzun mesafe veri aktarım hizmeti sunar.

Outdoor LoRaWAN Gateway

R3000 LG-OG Serisi​

R3000 LG-OG endüstriyel dış ortamlarda kullanılabilen bir IP67 gateway çözümü sunar. Gelişmiş LoRaWan kablosuz iletişim ve hücresel ağ teknolojisi ile uzak mesafelerde kablosuz veri aktarımı sağlar.

Endüstriyel Edge Computing LoRaWAN Gateway​- LG5100

LG5100 Serisi​

LG5100 Serisi, yeni nesil ve endüstriyel bir edge computing LoRaWAN gateway donanımıdır. RobustOS Pro IoT gateway işletim sistemi ile kullanıcıların kolayca uç bilişim uygulamaları geliştirebilmesine olanak tanır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız: “LoRa: Kablosuz Haberleşmenin Yükselen Yıldızı”