9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb
digi,digi türkiye,digi ürünleri digi

Digi

Digi Endüstriyel Ağ ve Bağlantı Çözümleri

Digi’nin sağlam, endüstriyel ve kurumsal sunucularının Türkiye’deki yetkili satıcılarından olan GSL Mühendislik, Digi ürünleriyle bağlantı arızalarını önlemek için ihtiyacınız olan güvenilir bağlantıyı ve herhangi bir iklimde uzak konumlarda cihaz dağıtımınızı izlemek, yönetmek ve sürdürmek için ihtiyacınız olan araçları ulaşmanızı sağlar.

 

Digi Ürünleri

Digi TX64 5G/LTE-Advanced

4G / 5G Router & Gateway

Digi’nin 4G LTE ve 5G hücresel çözümleri, insanları, makineleri ve verileri her yerde, her zaman güvenilir ve güvenli bir şekilde bağlamak için kurumsal, endüstriyel ve ulaşım/mobil olmak üzere üç geniş kategoride iletişim backbone sağlar.

USB-over-IP hub

Endüstriyel USB Çözümleri

USB çözümleri, sanallaştırılmış veya remote sistemlerle kullanım için doğrudan bağlı USB ve USB over IP seçenekleri sunar. IP üzerinden veya doğrudan bir PC'ye, sunucuya veya istemciye bağlı USB'ye erişin ve izleyin.

digi seri sunucular

Seri Sunucular

Harici seri cihaz sunucuları, seriden Ethernet'e bağlantı sağlar. Zorlu otomasyon uygulamaları için yüksek performanslı bağlantı sunar. Digi seri sunucular, Ethernet üzerinden 1, 2, 4, 8, 16, 32 portlu seri kritik ekipmanları uygulamalara bağlar.

Digi Çözümleri