9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Tipro Ürünleri

tipro logo

Slovenya menşeili endüstriyel bilgisayar konsolu üreticisi Tipro’nun ürünleri, özellikle güvenilirlik açısından kritik uygulamalar için tasarlanmıştır. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarıyla tescillenmiş firma, ürünleriyle ulaşımdan hizmet sektörüne, fabrikalardan perakendeye birçok alanda uygulamalara hitap ediyor.

GSL olarak tedarik etmeye 2018’de başladığımız Tipro ürünlerinin Türkiye’de kullanımında, kurulum ve konfigürasyon desteği de sunuyoruz. Projelerinizde size en iyi fiyat ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Tipro Ürünleri

Tipro ürünleri, kullanıcıların çeşitli modülleri uygulamalarının ihtiyaçlarına uygun kombinasyonlarda kullanabilmelerine ve yapılandırmalarına izin verir. Uzun cihaz ömrü garanti eden Tipro ürünleri, güvenilirliğe odaklı tasarımları ve mevcut sistemlere kolay entegrasyon sağlayan açık standartlı arayüzleriyle öne çıkar. Kullanıcıların her türlü uygulama ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, standart modellerin dışında modül ve ürünleri de mevcuttur:

Tipro Özel İşlevli modüller

Özel İşlevli Modüller

Klavye, dokunmatik ekran veya dokunmatik bilgisayar modüllerinizi, manyetik kart okuyucu, kimlik doğrulama anahtarı, iztopu gibi özel fonksiyonlarla tamamlayın.  

Tipro özelleştirilebilen ürünler

Özelleştirilebilen Ürünler

Ürün tasarımının tamamiyle üreticiye ait olması ve üretim kapasitesi sayesinde, Tipro ihtiyacınıza göre tamamiyle özelleştirilmiş ürünler sunma yetkinliğine sahiptir. 

Tipro Çözümü