9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

GSL çalışanları, sadece meslektaş değil, ailenin birer ferdidir. Çalışanlarımıza bu sıcak ve samimi ortamda, uzun ömürlü bir çalışma hayatı inşa etme imkanı sunuyoruz. Gelişime ve değişime açık bir kurum kültürüyle, çalışanlarımızın potansiyellerini keşfetmeleri ve en iyi versiyonlarına ulaşmaları için destek veriyoruz.

Genç ve dinamik ekibimiz, her geçen gün büyüyor ve bu büyümeye katkıda bulunan her bir bireyin enerjisi, şirketimize ilham kaynağı oluyor. Vizyonumuza doğru emin adımlarla ilerlerken, bu yolculukta bize eşlik eden her bir çalışanımıza minnettarız.

İşe Alım Süreci

GSL olarak, yeni yatırımlarımız ve büyüyen organizasyonumuzla istihdam olanaklarımızı her geçen gün artırıyoruz. Bu sayede, topluma fayda sağlama misyonumuzu da sürdürmeye devam ediyoruz.

Ekibimize en uygun adayların şirketimize katılmasını sağlamak için, kapsamlı bir işe alım süreci yürütüyoruz. Bu süreçte, iç kaynaklarımızın yanı sıra, dış kaynaklardan da faydalanıyoruz. Amacımız, GSL’nin değerlerine ve vizyonuna uygun, yetkin ve motive olmuş kişileri bünyemize dahil etmektir.

Linkedin logo

İş fırsatları ve sektörden güncel haberler için
bizi takip edin.

GSL'de Staj

GSL Yönetimi olarak, içinde bulunduğumuz topluma hizmet etmeyi ve katkı sağlamayı kurumsal değerlerimizin temelini oluşturan bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu bilinçle, her yaştan, her cinsiyetten ve her görevden insanın katkısına açık, kapsayıcı bir çalışma ortamı sunmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda, GSL’de staj sadece yeni nesillere iş hayatını tanıma imkanı sunmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda, genç yeteneklerin bireysel gelişimlerine katkıda bulunarak ve onları ülkemize değer katacak bireyler haline getirerek topluma hizmet etmenin de önemli bir aracıdır.

Staj sürecini yalnızca mezuniyetin bir ön koşulu değil, kişisel ve mesleki gelişimin bir parçası olarak gören herkes GSL’ye staj başvurusunda bulunabilir. Stajyerlerimiz sektörün en güncel gelişmeleri ve uygulamaları hakkında bilgi edinme imkanı bulmalarının yanı sıra takım çalışması, iletişim ve problem çözme gibi becerilerini de geliştirme fırsatı bulurlar.

Başvurularınızı CV’niz ile birlikte e-posta üzerinden bize ulaştırabilirsiniz: