9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

HAKKIMIZDA

1988 yılında Ankara’da kurulan GSL, 30 yılı aşkın geçmişi boyunca çok çeşitli elektronik malzeme ve sistemler üzerine faaliyet göstermiştir. Günümüzde bilgi ve iletişim teknolojileri ürünleri, endüstriyel ağ ve otomasyon bileşenleri alanında satış, proje danışmanlığı ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır. Benimsediği üstün kalitede hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleri, pazarlama bölümünden satış sonrası destek bölümüne kadar GSL ailesindeki herkes tarafından özümsenmiştir. Verilen hizmetteki kalite anlayışı, 2014 yılından bu yana TSE ve ISO sertifikalarıyla da her yıl tescillenmektedir.

GSL, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimini otomasyon ve network sistemleri için dünyanın lider çözüm sağlayıcılarından biri olan Moxa ile 2003’te yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla birleştirmiş, anlaşmadan itibaren çalışmalarını bu sektörde yoğunlaştırmıştır. Bu anlaşma sonrasında, endüstriyel otomasyon ve haberleşme sektöründe dünyanın en üst düzey teknolojisini üreten firmaların çözümlerinin Türkiye’nin önemli projelerinde de kullanılabilmesinin önünü açmıştır. GSL, Moxa ile anlaşması sonrasında distribütörlük portföyüne Digi, Robustel, Kyland, Ekosinerji gibi markaları da ekleyerek Türkiye’de endüstriyel donanımlarda kalite anlayışının yaygınlaşması için son derece önemli bir rol üstlenmiştir. Türkiye bilişim sektörünün ilk 500 bilişim şirketinden biri olan GSL, 2016’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinden biri olarak gösterilmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek, onlara bu ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en ekonomik, en kaliteli ve en pratik çözümler ve alternatifler sunmak, müşterilerin daimi memnuniyeti için gerekli her türlü desteği vermek GSL’nin en önemli misyonudur.

Hizmet Standart ve Sertifikalarımız

GSL Mühendislik, Türk Standartları Enstitüsü tarafından üstün kaliteli hizmet önceliği tescillenmiş bir firmadır. TSE tarafından GSL’nin TS 12361, TS 12540, TS 12498 ve TS 13292 standartlarına uygunluğu onaylanmıştır.

TSE sertifikalı kaliteli hizmet GSL'de

Bunun yanı sıra GSL Mühendislik, bilişim ve iletişim teknolojileri ürünleri ile endüstriyel network ve otomasyon bileşenleri satışı, proje danışmanlığı ve teknik destek hizmetlerinde ISO kalite sertifikasına da sahip bir kuruluştur.

ISO sertifikalı üstün kaliteli hizmet GSL'de