9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Kyland Akıllı Şebekelerde İnovasyona Liderlik Ediyor

Türkiye’de akıllı şebekelerde kullanımı gittikçe yaygınlaşan Kyland’ın endüstriyel haberleşme donanımları, markayı enerji sektöründe dünyanın üçüncü ve Çin’in en büyük tedarikçisi konumuna getirdi. Son 15 senede 200 binden fazla Kyland marka akıllı cihaz, dünyanın dört bir yanında akıllı şebeke ve enerji santrallerine kuruldu. 

Türkiye’de ise Kyland Ethernet anahtarları çok sayıda elektrik dağıtım sistemi ve enerji santrallerinde kullanılıyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz yıl Manisa, Alaşehir’de devreye alınan Baklacı Jeotermal Enerji Santrali oldu. Santralin haberleşme sisteminde GSL’nin zaman senkronizasyonu ve yedekli fiber ağ çözümlerine de yer verildi.

Trafo merkezleri ve akıllı şebeke teknolojilerinde inovasyona öncülük eden markalardan biri olan Kyland, dünyada akıllı trafo merkezlerine özel yazılım tabanlı koruma teknolojisi getiren ilk firma olma özelliğine sahip. Bunun yanı sıra sunduğu çözümlerde ağ ve kontrol teknolojilerini etkili biçimde entegre ederek enerji kullanımı, donanım için gerekli alan ve toplam maliyetlerde devrim niteliğinde tasarruf sağladı. Kyland’ın enerji sektöründe en yaygın kullanılan Ethernet anahtarlarını incelemek için tıklayın:

SICOM3009A

9 Port Layer 2 Yönetilebilir DIN-Rail Switch

24+4G Port Layer 2 Yönetilebilir Rackmount Ethernet Switch

28 Port Layer 2/3 Yönetilebilir Rackmount Modüler Ethernet Switch

Kyland, temiz enerji kaynakları için bulut tabanlı bir platforma da sahip: eOpenCloud isimli platform ile temiz enerji santralleri verimli biçimde yönetilebiliyor, bu enerji sistemlerinin işletim maliyetleri düşürülebiliyor. İnovatif çalışmaları bununla da kalmayan Kyland, yapay zeka teknolojisi ile kullanılabilen uç bilişim nodları ve nöral ağ platformları oluşturarak, akıllı şebekelerde yapay zeka kullanımının da önünü açmış oldu.

Kyland’ın 5 yıl garantili endüstriyel Ethernet anahtar portföyünü incelemek için tıklayabilir, hemen teklif almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir