9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

GSL Bir Kez Daha Moxa Tarafından “Mükemmel Distribütör” Seçildi

Moxa’nın dünyanın dört bir yanında, 60’dan fazla ülkede yer alan distribütörlerini bir araya getirdiği “Küresel Distribütör Zirvesi”, bu yıl 19-22 Eylül tarihlerinde Lizbon, Portekiz’de gerçekleştirildi. Etkinlik merkezinde Moxa’nın “Bağlanabilirliği Tekrar Düşünelim” teması yer alırken, bununla bağlantılı olarak Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT), Endüstri 4.0 ve hız kazanan Bulut Bilişim’deki son gelişmeler konuşuldu. Moxa, tüm bu gelişmelerle ortaya çıkan gereksinimlere cevap verebilecek yeni ürünlerini de zirve kapsamında düzenlediği “Tech Fair”de tanıttı.

Zirvenin en ilgi gören bölümüyse, Moxa’nın 2016 yılında satış, pazarlama ve teknik yetkinlik alanlarında ortaya çıkan performansa göre belirlediği “Excellent Distributor Award” ödülleri oldu. Bu alanda Avrupa’daki tüm Moxa distribütörlerinin üstüne çıkan performansıyla GSL, Avrupa bölgesi “Excellent Distributor Award” ödülünün sahibi oldu.

2003’ten bu yana Moxa’nın Türkiye ana distribütörü olan GSL, aynı zamanda Moxa’nın Avrupa’da Gold Partner statüsüne sahip tek distribütörü olma ayrıcalığına da sahip bulunuyor. Hızlı teslimat, stok avantajı ve tecrübeli ekibinin sunduğu satış öncesi ve sonrası destek, GSL’nin Avrupa çapında örnek gösterilen ve ödüllendirilen bir Moxa distribütörü olmasının nedenlerinin başında geliyor.


Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir