9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

GSL, Avrupa’da Moxa’nın En İyi 2. “Distribution Partner”i Oldu

Moxa’nın 2014 yılında Avrupa’da başlattığı Distribution Partner Program (Dağıtım Ortakları Programı) çerçevesinde, GSL Mühendislik programı başarıyla tamamlayarak Gold Partner statüsünü kazandı. Bu yıl Avrupa’da yalnızca 4 distribütörün alabildiği bu unvanı kazanan GSL Mühendislik, 2015 yılında da Gold Partner unvanını almak, başarısını daha da yukarıya taşımak için hazırlıklara başladı.

Program, Moxa ürünlerini müşterilerine sunacağı bir Online Satış kanalı olmasını şart koşarken, bir önceki seneye göre büyüme performansını da ölçüyor. Ayrıca program katılımcılarının çeşitli tanıtım faaliyetlerinde de aktif yer alması, Moxa ile yakın işbirliği içinde olması bekleniyor.

GSL Mühendislik, geçtiğimiz yıl sonunda program kriterlerinin tümünü başarıyla sağlamasının yanında yalnızca kutu satışlarında performansını toplam %23 artırarak en yüksek performansa sahip 2. Avrupa distribütörü oldu. Bu başarıya ulaşmamıza katkıda bulunan tüm çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyor, gelecekte de tüm Türkiye’de endüstriyel otomasyon ve haberleşme ihtiyaçlarına çözüm getirmeye, daha da geniş bir ürün gamıyla, daha da üstün kalitede bir hizmet anlayışı ile devam etmeyi umuyoruz.


Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir