9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

GSL, Bu Yıl Aldığı Ödüllere Bir Yenisini Daha Ekledi: Robustel “2017 Most Innovative Partner” Ödülü

GSL Mühendislik, 21 – 24 Mart’ta Budapeşte’de düzenlenen, “Growth and Transformation” temalı Robustel Global Partner Summit’te dünyanın dört bir yanından Robustel distribütörleriyle bir araya geldi. Her yıl en başarılı distribütörlerin ödüllendirildiği toplantıda “En Yenilikçi Partner” (Most Innovative Partner) ödülünün sahibi bu yıl, 2016’da çok çeşitli uygulama alanlarını Robustel ürünleriyle tanıştırmasının yanı sıra, Türk Telekom gibi kritik çözüm ortaklıklarıyla başarılı projelere de imza atan GSL Mühendislik oldu.

Robustel, hızlı büyüme oranı ve sektördeki yenilikçi yaklaşımı ile son 5 yılda endüstriyel 3G/4G haberleşme çözüm sağlayıcıları arasında hızla yükselerek, alanında en iddialı üreticilerden biri haline geldi. 100’den fazla ülkede endüstriyel sahalarda ürünleri kullanılmakta olan Robustel’in 50’den fazla ülkede distribütörleri bulunuyor. Bu distribütörlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Guangzhou, Çin menşeili üreticinin 2017 yılında piyasaya sunacağı yeni ürünlerinin tanıtımının yanı sıra, distribütörlerinin başarı öykülerine de yer verildi. Başarı öyküsü sunulan distribütörlerden biri de, “Deichmann Türkiye Şubeleri POS Entegrasyon Projesi” ile GSL Mühendislik oldu.

GSL İş Geliştirme Müdürü Barış Özdemir tarafından sunulan başarı öyküsünde, bu tür projelerde Türk Telekom gibi mobil operatörlerle sağlanan çözüm ortaklığının önemi vurgulanırken, bu tip mağaza zincirlerinde sağlıklı POS entegrasyonunun yanı sıra mağazalarda internet erişimi için de yedekli bir altyapı kurulmasının Robustel R2000 serisi ile oldukça basit biçimde sağlandığı anlatıldı. Uygulama, endüstriyel sahaların yanı sıra, yüksek sayıda şube veya mağazaya sahip kurumsal şirketlerin yedekli haberleşme ihtiyaçlarına da maliyet etkin ve sağlam çözümlerle kolayca cevap verilebildiğini gösteriyor.

Robustel ile ilk distribütörlük anlaşmasını 2014’te yapan GSL, halihazırda oldukça aktif faaliyet gösterdiği endüstriyel 3G/4G haberleşme alanında doğal gaz, enerji kalite izleme, yenilenebilir enerji, su dağıtım, denizcilik, perakende gibi çok farklı uygulamalara Robustel router ve modemlerle katkı sağladı. GSL, müşterilerine ürün tedarikinin yanı sıra proje danışmanlık ve satış sonrası güçlü teknik destek hizmeti de veriyor. Katkı verdiği projelerin her aşamasında sorunsuz kolay kurulum, entegrasyon ve sürdürebilirliği güvenceye alıyor.

0 thoughts on “GSL, Bu Yıl Aldığı Ödüllere Bir Yenisini Daha Ekledi: Robustel “2017 Most Innovative Partner” Ödülü”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir