9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

GSL’nin Enerji Sektöründe Katkı Verdiği Projeler, Robustel Distributor Summit’te Tartışıldı

Endüstriyel 3G / 4G router üreticisi Robustel, distribütörlerini Düsseldorf’ta bir araya getirdiği toplantıda GSL’nin enerji sektöründeki uygulamalarına Robustel’in Avrupa’daki başarı öyküleri arasında yer verdi. GSL İş Geliştirme Müdürü Barış Özdemir, yaptığı sunumda uygulama detaylarını Robustel’in Avrupa’daki diğer distribütörlerine anlattı. “Başkent Doğalgaz A.Ş. Bölge ve Müşteri İstasyonları SCADA Sistemi” projesi, R3000-Lite serisi 3G/4G router’lar için Avrupa çapında önemli bir referans haline gelmiş olduğundan özellikle ilgi çekti. 

Özdemir sunumunda Robustel’in R3000-Lite serisinin kullanıldığı Türkiye çapındaki projelerin benzerlerinin, ürünlerin kullanıcı dostu ara yüzü ve kullanışlı özellikleri sayesinde Avrupa çapında da kolaylıkla uygulanabileceğini belirtti. R3000-Lite, çift SIM kartı desteği ve PING reboot gibi özellikleri sayesinde yedekli bir kablosuz ağ yapısına izin veriyor.

​Toplantıda Robustel’in bu sene piyasaya sunduğu R2000 serisi de konuşuldu. GoRugged R2000, 2 Ethernet portu, opsiyonel Wi-Fi desteği ve daha sade yapısıyla R3000’e kıyasla daha alt seviye ve hesaplı çözümler gerektiren uygulamalara hitap ediyor.

GoRugged R2000

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir