Modüler ve Endüstriyel Bilgisayar Terminalleri Üreticisi Tipro, GSL Güvencesiyle Türkiye’de!

Zorlu mekanik ve kimyasal ortamlara sahip uygulamalara özel dokunmatik bilgisayarlar ve bu bilgisayarlarla birleştirilebilen modüller üreten Tipro, GSL’nin üstün kalitede hizmet prensibiyle Türkiye’de kullanıcılara sunuluyor. 

GSL’nin 2018’de tedarikçiliğine başladığı Tipro’nun BeFREE serisi bilgisayarları ve FREE/FREE+ modülleri, raylı sistemler, hava trafik kontrolü, güvenlik, sağlık, fabrika otomasyonu gibi kritik uygulamaların dispatch (telsiz) sistemlerinin yanı sıra, büyük mağazalar, restoranlar, oteller ve otoparklar gibi alanlarda da kullanıma uygun seçenekler içeriyor. 

Her türlü uygulamaların ihtiyacına cevap verebilme amacıyla tasarlanmış dokunmatik bilgisayarlar ile interkomdan kart okuyucuya çok çeşitli işlevlere sahip modüller, istenen kombinasyonlarda bir araya getirilerek kullanılabiliyor. Tipro’nun güçlü tasarım ekibi ve üretim kapasitesi sayesinde, mevcut modüller ihtiyaca cevap veremediği takdirde kullanıcılar uygulama ihtiyaçlarına özel üretim de tercih edebiliyor. 

Tipro’nun interkom entegreli dokunmatik bilgisayarlar, programlanabilir klavyeler, sesli iletişim modülleri gibi endüstriyel ve kullanışlı ürün yelpazesini incelemek, Tipro hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.