9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Moxa’nın Teknik Sertifikasyon Eğitimi Paris’te Gerçekleşti

Moxa’nın her yıl distribütörlerinin mühendislerini çağırdığı, mühendislerin Moxa ürünleri üzerindeki teknik yetkinliklerini artırmayı amaçladığı Moxa Technical Support Certification (Moxa Teknik Destek Sertifikasyon) eğitimi, 20-22 Mayıs tarihleri arasında Paris’te gerçekleştirildi. GSL mühendislerinin de katıldığı, Avrupa’nın dört bir yanından katılımcıyı misafir eden etkinlik dolu dolu geçti.
 
​Eğitim boyunca Moxa’nın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü yeni ürünleri de test etme fırsatı sunuldu. Eğitimler, donanımlar üzerinde uygulamalı olarak gerçekleştirilirken, eğitim sonunda yapılan sınavları başarıyla tamamlayan mühendisler, “Moxa-Certified Engineer” (Moxa Sertifikalı Mühendis) unvanını alıyor. GSL mühendislerinden Erdi Ögetürk ve Alperen Diler de Moxa’nın yeni ürünlerini bizzat test etme fırsatı buldu, uygulamalı eğitimleri başarıyla tamamladılar. Alperen Diler, daha önce katıldığı eğitimler sonunda Moxa-Certified Trainer unvanını da almış, endüstriyel ağlara yönelik eğitim verme yetkinliği onaylanmıştı. 

Ürünlerimize dair teknik destek ihtiyacınız mı var? Yetkin ve tecrübeli mühendis ekibimizden destek almak için bize ulaşın. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir