9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

GSL, İstanbul ve Ankara’da Düzenlediği Robustel IoT Çözüm Günlerinde 30. Yaşını Kutladı

GSL, 9 Mayıs’ta İstanbul ve 11 Mayıs’ta Ankara’da düzenlediği Robustel IoT Çözüm Günü etkinliklerinde, üreticilerden sistem entegratörlerine, kamu sektörü ve üniversitelere, Türkiye’de Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında aktif faaliyet gösteren paydaşları bir araya getirdi. 

Endüstriyel M2M ve IoT uygulamalarında son gelişmeler, küresel eğilimler ve en yeni Robustel ürünlerinin yanı sıra, LoRa gibi son teknolojilere dair sunumların da yer aldığı etkinlikte, GSL ekibinin yanı sıra Robustel Avrupa Müdürü Sarun Kub ve Teknik Servis Müdürü Singson Chen, IoT ve LoRa çözümlerini katılımcılara sundu. Organizasyon sahibi iki firmanın yanı sıra Mitsubishi Electric‘ten Engin Metin ve EPKOM Elektronik‘ten Murat Silsüpür de firmalarının IoT alanındaki faaliyetlerini, ve Robustel deneyimlerini katılımcılara aktardı.

Etkinlikte, IoT uygulamalarına yönelik demoların sunulduğu ve Robustel’in yeni ürünlerinin sergilendiği bir alan da yer aldı. Katılımcılar, dünyada Robustel ürünleriyle yapılan farklı IoT uygulamaları hakkında bilgi edinirken, demolar üzerinden de cihazların arayüzlerini ve kullanım kolaylığını deneme imkanı buldular. Robustel ürünlerini incelemek için tıklayın.

Etkinlik, GSL’nin kuruluşunun 30. yıldönümünde gerçekleştirilmesiyle ayrı bir kutlamaya da tanık oldu. ​Mayıs 1988’de kurulan GSL,  Ankara ve İstanbul ofisleri, güçlü mühendis kadrosu, TSE ve ISO sertifikalı hizmeti ve endüstriyel çözümleriyle faaliyetlerine devam ediyor. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir