9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

GSL 3. Kez Moxa’nın Mükemmel Distribütörü Seçildi

Moxa’nın her yıl Avrupa distribütörlerini bir araya getirdiği “Moxa European Sales Conference” etkinliği, bu yıl 16-18 Nisan tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirildi. Etkinlikte küresel gelişmelerden sektörel stratejilere birçok konu görüşülürken, distribütörlere endüstri, teknoloji, ürünler ve satışlardaki son durum konusunda bilgi verildi. 

Moxa Avrupa, her yıl olduğu gibi bu yılki etkinlik galasında da distribütörlerinden “en”leri ödüllendirdi. GSL Mühendislik 2017 yılındaki performansıyla, 2015 yılından bu yana üst üste 3. kez Moxa Avrupa’nın “Excellent Distributor” ödülünün sahibi oldu. Ödül kriterleri arasında pazarlama faaliyetlerinden satış hedeflerine, sertifikalı mühendis ekibinden gerçekleştirilen projelere birçok unsur bulunuyor.

2003 yılında distribütörlük alarak Moxa’yı Türkiye pazarıyla ilk tanıştıran firma olan GSL, son 15 yılda Türkiye’nin dört bir yanında projelere Moxa çözümleriyle katkı verdi. 2014’ten beri Distribution Partner Program’daki başarısıyla “Gold Partner” statüsünde bulunan GSL, Avrupa distribütörleri arasında proje ekibinin yanı sıra hızlı tedarik ve stok avantajı sunmasıyla da öne çıkıyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir