9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb
  • Ethernet, Wi-Fi ve 4G/5G arayüzleri ve auto-failover desteğiyle bağlantı yedekliliği
  • Maliyet etkin bir endüstriyel 5G modem router çözümü
  • Kapsamlı SDK’ye sahip, tümüyle programlanabilir işletim sistemi
  • DMVPN ve IPSec de dahil çok çeşitli VPN bağlantı seçenekleri
  • GNSS, ignition sense & E-mark sertifikası sayesinde araç içi uygulamalar için ideal
  • Ücretsiz bulut tabanlı yönetim platformu: RCMS
  • Kompakt tasarıma sahip dayanıklı, DIN-raya veya duvara monte edilebilir metal kasa
  • R5020-5G-A09GL-A: 5G/LTE Router, 2 * Gb Ethernet Port, RS232 Port, Wi-Fi
  • R5020-5G-A09GL-B: 5G/LTE Router, 2 * Gb Ethernet Port, RS232 Port, Wi-Fi

R5020 Serisi, Robustel’in ilk 5G uyumlu, küresel tüm 3G, 4G ve 5G şebekelerini destekleyen bir router cihazıdır. R5020, test edilip onaylanmış yüksek performanslı CPU platformu ve kendi geliştirdiği olgun ve stabil bir işletim sistemi olan RobustOS’ten faydalanır. 3GPP Release 15 ile uyumlu olup aşağıdakiler dahil geniş bir yelpazede uygulamalara hitap eder: 

​Araç içi uygulamalar: İster araç içi Wi-Fi sistemleri olsun, ister CCTV görüntüleri, elektronik bilet ya da bunlara benzer bir araç içi bağlantı talebi, R5020 Serisi mevcut uygulamaların internet hızını artıracak ve uygulamaları geleceğe hazır hale getirecek basit ve etkili bir çözüm sunar. R5020 Serisi araç içi uygulamalara yönelik E-Mark sertifikasına sahiptir. GNSS konum belirleme de destekler. 

Genişbant Yedekliliği: R5020 Serisi, Ethernet ya da Wi-Fi bağlantısını varsayılan internet olarak kullanacak şekilde yapılandırılabilir. Olası bir kesintide 4G/5G bağlantısına otomatik olarak geçer. Bu, mağazalar ve küçük ofisler gibi noktalara makul bir maliyetle internete erişimde esneklik sağlamaya ve çok sayıda kullanıcı için yeterli bant genişliği sağlamaya yardımcı olur. IPsec , DMVPN ve Açık VPN protokolleri çekirdek ağlara bağlantı sağlamak için kullanılabilir. 

Ana Genişbant – Hücresel ağlar artık kablosuz olarak yüzlerce Mbps’lik internet bağlantısını çok uygun fiyatlı 5G tarifelerle sunabiliyor. Birçok kullanıcı kablolardan kurtulmayı ve kablosuz internet bağlantısı kullanmayı hem teknik hem de ticari açıdan avantajlı buluyor. 

R5020, 5G’nin avantajlarından en iyi yararlanmanız için tasarlandı. 5G’nin geleceği hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Endüstriyel IoT’de 5G’nin geleceğini Turkcell ile tartıştığımız, R5020 uygulama örnekleri sunduğumuz webinarımız ise burada:

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Uygulamalarınızda siber güvenlik önlemleri almayı ertelemeyin. Routerlara yönelik bu 4 kolay önlemi uygulayarak ağınızı hemen korumaya alın:
“Router Siber Güvenlik Önlem Kılavuzu”

5G ağları her dikey sektördeki tüketicileri etkilemeye devam eden dijital dönüşümün önemli bir parçası. Peki ya 5G’ye geçiş nasıl olmalı?
“Geleceğe Bir Bakış: Ağınızın 5G’ye Geçiş Planı”

5G bazı uygulamalar için uzun zamandır beklenen bir teknoloji. Otonom araçlar 5G’nin özelliklerinden nasıl faydalanıyor?
5G’ye Geçişin Öncüleri: Otonom Araçlar

Robustel 5G router ile çalışan 10 farklı

5G uygulama örneğini inceleyin.