Opal8 Serisi Opal8 Serisi

Kyland Opal8 Serisi

8 Port Giriş Seviyesi Yönetilemez DIN-Ray Switch

Opal8 Serisi
  • 6'sı 10/100Base-T(X), 2'si 10/100Base-T(X)/fiber/RJ45 seçenekli modeller
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • IP30 korumalı kasa
  • UL508, Class I Div 2, ATEX Zone 2, IECEx, CE, FCC sertifikaları
  • 5 yıl garanti
  • Opal8-2S6T-SC40-LV-LV: 2x100Base-FX, single-mod fiber port; 6x10/100Base-T(X) RJ45 port, SC konektörlü, single-mod, 1310nm, 40km, 12-48VDC/18-30VAC, yedek güç girişi, -40 ila +75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • Opal8-E-2M6T-SC05-LV-LV: 2x100Base-FX, multi-mod fiber port; 6x10/100Base-T(X) RJ45 port, SC konektörlü, multi-mod, 1310nm, 5km, 12-48VDC/18-30VAC, yedek güç girişi, -10 ila +60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • Opal8-E-8T-LV-LV: 8 10/100Base-T(X) RJ45 port, 12-48VDC/18-30VAC yedek güç girişi, -10 ila +60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • Opal8-8T-LV-LV: 8 10/100Base-TX RJ45 port, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) çift yedek güç girişi, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • Opal8-E-2S6T-SC40-LV-LV: 2 100Base-FX single mode fiber port, SC konektörlü, 1310nm, 40km, 6 10/100Base-TX RJ45 port, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) çift yedek güç girişi, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı

Kyland Opal8 serisi 8-port yönetilemez Ethernet switch, otomasyon ve kontrol uygulamalarına özel tasarlanmış endüstriyel cihazlardır. 2’ye kadar single mode veya multi mode 100Base-FX fiber port sunan model seçenekleri mevcuttur. Fiber portlu modelleri SC veya ST konektör ya da SFP destekli olan Opal8 serisi, yedekli güç girişleri ve IP30 sınıfı korumalı metal kasaya sahiptir.  Bu özellikleri sayesinde zorlu endüstriyel ortamlarda hızlı ve güvenilir veri aktarımı sağlar. Standart modelleri -10 ila 60°C sıcaklıklarda, geniş sıcaklık aralıklı modelleri ise -40 ila 75°C sıcaklıklarda sorunsuz biçimde çalışabilir. 

Opal8 Serisi Opal8 Serisi