Moxa IMC-P101 Serisi​

Endüstriyel PoE Media Converter

  • Multi mode veya single mode ile SC veya ST fiber konektörlü modeller
  • SC konektör veya SFP yuvasıyla 1000Base-SX/LX destekleyen modeller
  • 10K jumbo frame destekli model seçenekleri
  • Link Fault Pass-Through (LFP) desteği
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı sunan model seçenekleri
  • FDX/HDX/10/100/Auto/Force seçimi için DIP Switch
  • Enerji Tasarruflu Ethernet (IEEE 802.3az) destekli modeller
  • IMC-P101-M-SC: Endüstriyel PoE Media Converter, SC bağlantı ile multi mode fiber port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-M-SC-T: Endüstriyel PoE Media Converter, SC bağlantı ile multi mode fiber port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-M-ST: Endüstriyel PoE Media Converter, ST bağlantı ile multi mode fiber port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-M-ST-T: Endüstriyel PoE Media Converter, ST bağlantı ile multi mode fiber port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-S-SC: Endüstriyel PoE Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-S-SC-T: Endüstriyel PoE Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-S-ST: Endüstriyel PoE Media Converter, ST bağlantı ile single mode fiber port, 80 km, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-P101-S-ST-T: Endüstriyel PoE Media Converter, ST bağlantı ile single mode fiber port, 80 km, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı