Moxa EDS-2005-EL / EDS-2008-EL Serisi

5-port veya 8-port giriş seviyesi unmanaged Ethernet switch, metal kasa

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 konektör)
  • Kolay kuruluma uygun kompakt boyut
  • Yoğun veri trafiğinde kritik veriyi işleme için QoS desteği
  • IP40 koruma sınıfı metal kasa
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı (-T modelleri)
  • EDS-2005-EL: Unmanaged fast Ethernet switch, 5 10/100BaseT(X) port, metal kasa, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2008-EL : Unmanaged fast Ethernet switch, 8 10/100BaseT(X) port, metal kasa, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2005-EL-T : Unmanaged fast Ethernet switch, 5 10/100BaseT(X) port, metal kasa, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2008-EL-T : Unmanaged fast Ethernet switch, 8 10/100BaseT(X) port, metal kasa, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2008-EL-M-SC : Unmanaged fast Ethernet switch, 7 10/100BaseT(X) port, SC konektör, 1 100BaseFX multi-mode port, metal kasa, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2008-EL-M-SC-T : Unmanaged fast Ethernet switch, 7 10/100BaseT(X) ports, SC konektör, 1 100BaseFX multi-mode port, metal kasa, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2008-EL-M-ST : Unmanaged fast Ethernet switch, 7 10/100BaseT(X) ports, ST konektör, 1 100BaseFX multi-mode port, metal kasa, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2008-EL-M-ST-T : Unmanaged fast Ethernet switch, 7 10/100BaseT(X) ports, ST konektör, 1 100BaseFX multi-mode port, metal kasa, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
EDS-2005-EL ve EDS-2008-ELP, 12/24/48 VDC tekli güç girişi, DIN-raya montaj özelliği ve yüksek EMI/EMC düzeylerine sahiptir. Kompakt boyutuna ek olarak bu ürünler %100 yanma testine tabi tutularak başarıyla geçmiştir, dolayısıyla kurulum akabinde istikrarlı çalışacağı güvenceye alınmıştır. Standart modellerinde -10 ila 60°C arasında sorunsuz çalışan EDS-2005-EL ve EDS-2008-EL serisinin -40 ila 75°C arası kullanımı destekleyen modelleri de mevcuttur. 8 portlu EDS-2008-EL’nin SC veya ST konektörlü multi-mode fiber port sunan modelleri de mevcuttur. 

Bu ürünlerin endüstriyel uygulamalardaki avantajları hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz: Yeni Moxa Ethernet Switchler İle Büyük Kazanımlar için Küçük Çözümler