Büyük Kazanımlar için Küçük Çözümler

Ethernet Bağlantılarını Artırırken Maliyet-Etkin Kalmak

Moxa’nın yeni minik EDS-2000-EL Serisi Ethernet anahtarları ile büyük fırsatlardan faydalanmanın tam zamanı: Neredeyse kredi kartı kadar küçük, ancak akıllı özelliklerle dolu modelleri ile EDS-2000-EL Serisi, ağ kurulumunu verimli hale getirip kolaylaştırarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Geleneksel yönetilemeyen anahtarlardan farklı olarak bu endüstriyel EDS-2000-EL Serisi, ister bir makine üzerinde, ister sahada kurulmuş olsun, kritik veri iletimi için Quality of Service (QoS) özelliğini kullanarak güvenilir Ethernet bağlantıları sağlayabilir. 

Az Yer Kaplama

Ekstra küçük ​EDS-2000-EL Ethernet anahtarları makine ve panolarınızda değerli alandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece ağınızın artan ihtiyaçları için daha fazla cihaz bağlayacak yeriniz olur.

Kolay Veri Kontrolü

​EDS-2000-EL serisi, DIP switch'leri çevirerek QoS ve BSP özelliklerini etkinleştirebilmenizi sağlar. Böylece veri kaybı ihtimalini ve uygulamalarınızda işletim maliyetlerini düşürür, veri akışının verimini artırmış olursunuz.

Dayanıklılıkta Güvenilirlik

​Zorlu endüstriyel kriterlere cevap vermek üzere tasarlanan EDS-2000-EL anahtarlar, zorlu ortamlara 7/24 dayanıklılık için yüksek EMC direnci ve geniş bir çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.

QoS Nasıl Çalışır?

Veri Transferi Optimizasyonu

Quality of Service (QoS) özelliği, kritik verinin her zaman yüksek öncelikle gönderilmesini sağlar. QoS olmadığı taktirde, ağda bir tıkanıklık olduğunda kritik veri kaybolabilir.

QoS genellikle yönetilebilir ağ anahtarları ve PROFINET cihazları gibi bazı kontrol ekipmanlarının desteklediği bir özelliktir. Yönetilemez anahtarlarda nadiren görülür. 

EDS-2000-EL Serisi Ethernet anahtarları, ek yapılandırmaya gerek duymaksızın sadece bir DIP switch’in çevrilmesiyle QoS’i etkinleştirebilir. Bu da optimize edilmiş veri iletiminin zorunlu olduğu fabrika otomasyonu gibi uygulamalar için bu switch’leri ideal bir çözüm haline getirir.

Avantajları ve Kullanımları

Kritik veri aktarımı

Kolay kurulum

Maliyetten tasarruf

Kompakt makineler

Küçük panolar

Zorlu koşullar

EDS-2000-EL Serisi

Endüstriyel Unmanaged Ethernet Anahtarları

  • oğu makine ve kabine/panoya uygun kompakt boyutlar
  • DIP switch ile QoS ve BSP konfigürasyonu
  • Yüksek EMC direnci ile dayanıklılık güvencesi
  • DIN-raya kolayca monte edilebilirlik
  • 10/100BaseTX/FX desteği
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı (-T modellerinde)
  • Metal kasa seçenekleri:        EDS-2005-EL Serisi    |   EDS-2008-EL Serisi  
  • Plastik kasa seçenekleri:      EDS-2005-ELP Serisi  |   EDS-2008-ELP Serisi

Bu ürünün akıllı ulaşım sistemlerinde nasıl kullanılabileceğini incelemek için tıklayın.