Moxa PM-7500 Serisi

PT-7528-24TX rackmount Ethernet switch modelleri için Gigabit ve fast Ethernet modülleri

Moxa PM-7500 serisi IEC-61850-3 uyumlu modüller, fast ve/veya gigabit ethernet portlara sahip olup PT-7528-24TX serisi rackmount ethernet switchlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Modeller, port sayısı ve port türü (fast ethernet, gigabit ethernet, fiber optik) açısından farklılık göstermektedir.

  • PM-7500-2MST: 2 multi-mode 100 BaseFx port, ST konnektör
  • PM-7500-2MSC: 2 multi-mode 100 BaseFx port, SC konnektör
  • PM-7500-2SSC: 2 single mode 100 BaseFx port, SC konnektör
  • PM-7500-4MST: 4 multi-mode 100 BaseFx port, ST konnektör
  • PM-7500-4MSC: 4 multi-mode 100 BaseFx port, SC konnektör
  • PM-7500-4SSC: 4 single mode 100 BaseFx port, SC konnektör
  • PM-7500-2GTXSFP: 2 10/100/1000BaseT(X) veya 100/1000BaseSFP combo port, SC konnektör
  • PM-7500-4GTXSFP: 4 10/100/1000BaseT(X) veya 100/1000BaseSFP combo port, SC konnektör