MOXA Logo

Moxa EDS-2016-ML Serisi

16-port unmanaged Ethernet switch

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 konektör), 100BaseFX (multi mode, SC/ST konektörler)
  • Yoğun trafikte kritik verinin işlenebilmesi için QoS desteği
  • Güç ve port kesintisi durumunda uyarı için röle çıkışı
  • IP30 sınıfı metal kasa
  • Yedekli çift 12/24/48 VDC güç girişi
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı (-T modelleri)
  • EDS-2016-ML: Yönetilemez Ethernet switch, 16 10/100BaseT(X) port, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2016-ML-T: Yönetilemez Ethernet switch,16 10/100BaseT(X) port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2016-ML-MM-SC: Yönetilemez Ethernet switch, 14 10/100BaseT(X) port, SC konektörlü 2 100BaseFX multi-modlu port, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • ​​EDS-2016-ML-MM-SC-T: Yönetilemez Ethernet switch, 14 10/100BaseT(X) port, SC konektörlü 2 100BaseFX multi-modlu port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2016-ML-MM-ST: Yönetilemez Ethernet switch, 14 10/100BaseT(X) port, ST konektörlü 2 100BaseFX multi-modlu port -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • ​​EDS-2016-ML-MM-ST-T: Yönetilemez Ethernet switch, 14 10/100BaseT(X) port, ST konektörlü 2 100BaseFX multi-modlu port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2016-ML-SS-SC: Yönetilemez Ethernet switch, 14 10/100BaseT(X) port, SC konektörlü 2 100BaseFX tek-modlu port, -10 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-2016-ML-SS-SC-T: Yönetilemez Ethernet switch, 14 10/100BaseT(X) port, SC konektörlü 2 100BaseFX tek-modlu port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
 
EDS-2016-ML serisi endüstriyel Ethernet anahtarları 16 adede kadar 10/100M bakır port ve 2 adede kadar SC/ST bağlantılı fiber optik porta sahiptir. Bu özellikleriyle esnek endüstriyel Ethernet bağlantısı gerektiren uygulamalar için idealdir. Farklı sektörlere yönelik uygulamalarda kullanım çeşitliliği sağlayabilmek için EDS-2016-ML serisi, kullanıcılarının Quality of Service (QoS), yayın fırtınası (broadcast storm), ve dış paneldeki DIP switchler üzerinden port kesintisi uyarı işlevlerini etkinleştirmelerine veya devre dışı bırakmalarına olanak tanır.
 
Kompakt boyutlarına ek olarak %100 yanma testine tabi tutulan ve testleri başarıyla geçen EDS-2016-ML serisi, bu özelliğiyle sahada da güvenlik garantisi verir. 12/24/48 VDC yedekli güç girişlerine sahiptir, DIN-raya kolayca monte edilir ve yüksek düzeyde EMI/EMC dayanıklılığı sunar. EDS-2016-ML serisi standart olarak -10 ila 60°C arası sıcaklıklarda sorunsuz çalışabilir. Geniş sıcaklık aralığına sahip modellerinde bu değerler -40 ila 75°C’e kadar çıkar.