KIEN1009 KIEN1009

Kyland KIEN1009 Serisi

9 Port Yönetilemez DIN-Ray Ethernet Switch​

KIEN1009
  • 1 adet opsiyonel uplink Gigabit SFP port, 2 Fast Ethernet fiber/RJ45 opsiyonel port, 6 10/100Base-T(X) port
  • Yüksek EMC koruması (seviye 4)
  • IP40 koruma sınıfı
  • UL508, CID 2, CE, FCC sertifikaları

Model Seçenekleri

  • KIEN1009-Ports-Connector-PS1-PS2
  • KIEN1009-Ports-Connector-PS1
  • KIEN1009-3M6T-SC05-L2-L2: 3 100Base-FX multi mode fiber port, SC konektör, 1310nm, 5km, 6 10/100Base-TX RJ45 port,24-48VDC(18-72VDC) yedek çift güç girişi
KIEN1009 KIEN1009