moxa türkiye

Moxa IMC-21A Serisi​

Endüstriyel 10/100BaseT(X)’ten 100BaseFX’e Media Converter

  • Multi mode veya single mode ile SC veya ST fiber konektörlü modeller
  • SC konektör veya SFP yuvasıyla 1000Base-SX/LX destekleyen modeller
  • 10K jumbo frame destekli model seçenekleri
  • Link Fault Pass-Through (LFP) desteği
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı sunan model seçenekleri
  • FDX/HDX/10/100/Auto/Force seçimi için DIP Switch
  • Enerji Tasarruflu Ethernet (IEEE 802.3az) destekli modeller
  • IMC-21A-M-SC: Endüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile multi mode fiber port, 10/100BaseT(X), x 100BaseFX, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-21A-M-SC-T: Endüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile multi mode fiber port, 10/100BaseT(X), x 100BaseFX, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-21A-M-ST: Endüstriyel Media Converter, ST bağlantı ile multi mode fiber port, 10/100BaseT(X), x 100BaseFX, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-21A-M-ST-TEndüstriyel Media Converter, ST bağlantı ile multi mode fiber port, 10/100BaseT(X), x 100BaseFX, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-21A-S-SC: Endüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, 10/100BaseT(X), x 100BaseFX, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-21A-S-SC-T: Endüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, 10/100BaseT(X), x 100BaseFX, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
IMC-21A serisi giriş seviyesi endüstriyel fiber ethernet çeviriciler 10/100BaseT(X)’den 100BaseFX’e dönüşümde zorlu çevresel koşullarda dayanıklı ve stabil işletim için tasarlanmıştır. Çeviriciler -40 ila 75°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Sağlam donanım tasarımı, Ethernet ekipmanınızın endüstriyel koşullarda da sorunsuz çalışabilmesini garantilemektedir. DIN-ray veya rackmount kuruluma da son derece müsaittir.