moxa türkiye

Moxa IMC-101 Serisi​

Endüstriyel 10/100BaseT(X) veya Gigabit Ethernet’ten 100BaseFX veya 1000BaseSX/LX/LHX/ZX’e Media Converter

  • 10/100BaseT(X) auto-negotiation ve auto-MDI/MDI-X destekli model seçenekleri
  • 10/100/1000BaseT(X) ve 1000BaseSFP yuvası sunan model seçenekleri
  • Link Fault Pass-Through (LFPT) desteği
  • Röle çıktısı ve güç kesintisi uyarı sistemi
  • Zarar verici çevresel koşullara dayanıklı tasarım (Class 1 Div. 2/Zone 2, IECEx)
  • İhtiyaca göre 20’nin üstünde farklı model seçeneği
  • IMC-101-M-SC: Endüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile multi mode fiber port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-M-SC-TEndüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile multi mode fiber port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-M-ST: Endüstriyel Media Converter, ST bağlantı ile multi mode fiber port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-M-ST-TEndüstriyel Media Converter, ST bağlantı ile multi mode fiber port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-S-SCEndüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-S-SC-TEndüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-S-SC-80Endüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, 80 km, 0 ila 60°C çalışma sıcaklığı
  • IMC-101-S-SC-80-TEndüstriyel Media Converter, SC bağlantı ile single mode fiber port, 80 km, -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı

IMC-101 endüstriyel dönüştürücü 10/100BaseT(X) ve 100BaseFX (SC/ST bağlayıcısı) arasında endüstriyel seviyede dünüşüm için tasarlanmıştır. IMC-101’in güvenilir endüstriyel tip tasarımı sürekli çalışma gerektirecek endüstriyel uygulamalar için oldukça idealdir. Class 1, Division 2/Zone 2, DNV ve GL Certification gerektiren zararlı bölgelerde çalışabilir ve FCC, TV, UL, ve CE standartlarına uyumludur. IMC-101 Serisi fiber-ethernet çevirici ürünler ayrıca 100% yanma testine tabi tutulmuştur. IMC-101-M-SC modelinde SC bağlantı ile multi mode fiber port bulunmaktadır.