9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Enerji Sisteminizin Kritik Bağlantıları İçin ​
Güvenli Modbus - BACnet Ağ Geçitleri

Moxa Modbus-BACnet ağ geçitleri, eski tip enerji denetim ekipmanlarınız ve SCADA sistemleriniz arasında kolayca bağlantı sağlayabilmeniz için tasarlanmıştır. Modbus RTU/ASCII/TCP ve BACnet/IP protokolleri arasında dönüşüm sağlayan MGate 5327 serisi, zorlu koşullarda devamlı işletimi güvenceye alan tasarımının yanı sıra kullanımı kolay araçlarla cihaz yapılandırmasını ve sorun gidermeyi yorucu bir iş olmaktan çıkarır. 

Kritik enerji sistemleri, veri merkezleri gibi güvenlik açıklarının kabul edilemez olduğu yerlerde bulunabilir. IEC 62443 güvenlik standardına dayalı özellikleri ile MGate 5217 bağlantılarınızın güvenliğini iyileştirir. Çok sayıda cihazın kurulumu ve bakımının zorlu bir iş haline gelebileceği enerji denetim uygulamalarında MGate 5217’nin kolay yapılandırma ve sorun giderme özellikleri saha ekibinizin işini kolaylaştırır.

Güvenli Bağlantılar

Kritik sistemlerinizi çok geç olmadan korumaya alın. Moxa'nın Modbus-BACnet ağ geçitleri beyaz listeleme, hesap yönetimi, şifre politikaları ve güvenli TLS bağlantı özelliklerine sahiptir. Böylece istenmeyen erişim riskini azaltarak şirket varlıklarınızı güvende tutar.

Endüstriyel Seviye Dayanıklılık

Kritik enerji sistemleri, herhangi bir duraksamayı kaldıramaz. Moxa'nın Modbus-BACnet ağ geçitleri 2 kV seri port koruması ve -40~75°C geniş çalışma sıcaklık aralığı gibi özelliklere sahip dayanıklı bir tasarım sunmakla kalmaz, 5 yıl garantiyle uzun vadeli işletimde stabilite ve güvenilirlik sağlar.

Kolay Kurulum

Göz korkutan kurulum işinin sizi yormasına izin vermeyin. Moxa'nın Modbus-BACnet protokol ağ geçitleri hem seri hem Ethernet paketlerini alabilir. BACnet nesnesinin mevcut değerini görmenize ve bir Excel tablosu üzerinden çok sayıda komutu yapılandırmanıza izin verir. Böylece günlük işletiminizde kayda değer zaman tasarrufu sağlar.

MGate 5217 Serisi

Modbus-BACnet Gateway

  • Modbus RTU/ASCII/TCP master/client’tan BACnet/IP slave/server’a dönüşüm desteği
  • IEC 62443 standardına dayalı güvenlik özellikleri
  • Bir Excel tablosunu düzenleyerek Modbus komutlarını çabucak yapılandırabilme
  • Kolay sorun giderme için yerleşik trafik ve tanılama bilgisi
  • Geniş çalışma sıcaklık aralıkları ve izolasyon koruması sunan endüstriyel tasarım 
  • 600 ve 1200 veri noktası destekli modeller
  • 5 yıl garanti