Moxa EDS-P206A-4PoE Serisi

6-port Yönetilemez Ethernet Switch, 4 IEEE 802.3af/at PoE+ Port

  • IEEE 802.3af/at uyumlu PoE ve Ethernet combo portlar
  • PoE port başına 30 watt'a kadar güç besleme
  • Akıllı güç tüketim tespit ve sınıflandırması
  • Yedekli çift VDC güç girişleri, 24/48 VDC geniş güç aralıği
  • -40 ila 75°C geniş çalışma sıcaklık aralığı destekleyen model seçenekleri
  • EDS-P206A-4PoE : Unmanaged Ethernet switch, 2 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-MM-SC : Unmanaged Ethernet switch, 4 PoE port, SC konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-MM-SC-T : Unmanaged Ethernet switch, 4 PoE port, SC konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-MM-ST : Unmanaged Ethernet switch, 4 PoE port, ST konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-MM-ST-T : Unmanaged Ethernet switch, 4 PoE port, ST konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-M-SC : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, SC konektörlü 1 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-M-SC-T : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, SC konektörlü 1 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-M-ST : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, ST konektörlü 1 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-M-ST-T : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, ST konektörlü 1 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-S-SC : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, SC konektörlü 1 100BaseFX single-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-S-SC-T : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, SC konektörlü 1 100BaseFX single-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-SS-SC : Unmanaged Ethernet switch, 1 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, SC konektörlü 2 100BaseFX single-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-SS-SC-T : Unmanaged Ethernet switch, 4 PoE port, SC konektörlü 2 100BaseFX single mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-P206A-4PoE-T : ​Unmanaged Ethernet switch, 2 10/100BaseT(X) port, 4 PoE port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
EDS-P206A-4PoE serisi akıllı, 6 portlu, 1 – 4. portları PoE (Power-over-Ethernet) destekli yönetilemez Ethernet switch’lerdir. Güç kaynağı ekipmanı (power source equipment, PSE) olarak sınıflandırılan cihazlar, bu amaçla kullanıldığında güç kaynağının merkezileştirilmesine imkan tanırken port başına 30 watt’a kadar güç sağlar. EDS-P206A-4PoE IEEE 802.3af/at uyumlu güç beslemeli cihazlarla (PD) kullanılabilir, ek kablolama ihtiyacını ortadan kaldırır. 10/100M, full/half-duplex, MDI/MDI-X auto-sensing özelliği ve IEEE 802.3/802.3u/802.3x desteği sayesinde endüstriyel Ethernet ağınız için ekonomik bir çözüm sunar.