Moxa EDS-405A / EDS-408A Serisi

5 ve 8-port entry-level managed Ethernet switch

  • Ana fonksiyonları hızlı bir şekilde ayarlamak için Command Line Interface (CLI)*
  • IPv6 Ready logo ödüllü (IPv6 Logo Committee sertifikalı)
  • Değişik tarifelerle IP adres ataması için DHCP Option 82
  • Modbus / TCP endüstriyel Ethernet / IP protokol desteği
  • Şeffaf veri aktarımı için EtherNet/IP ve PROFINET protokolleri ile uyumluluk
  • Ağ yedeklemesi için Redundant Gigabit Turbo Ring, Turbo Chain ve RSTP/STP
  • Çokluyayın trafik kontrolü ve süzme işlemi için IGMP arama ve GMRP
  • Ağ planlama kolaylığı için IEEE 802.1Q VLAN ve GVRP protokolü
  • Belirliliği artırmak için QoS (IEEE 802.1p/1Q) ve TOS/DiffServ
  • Değişik seviyelerde ağ yönetimi için SNMPv1/v2c/v3
  • Verimli ağ görüntüleme ve proaktif kontrol için RMON
  • Öngörülemeyen ağ durumlarını engellemek için bant aralığı yönetimi
  • Online hata giderme için Port Mirroring
  • EDS-405A : Entry-level managed Ethernet switch, 5 10/100BaseT(X) port, 0°C ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-MM-SC : Entry-level managed Ethernet switch, 3 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-MM-SC-T : Entry-level managed Ethernet switch, 3 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-MM-ST : Entry-level managed Ethernet switch, 3 10/100BaseT(X) port ve ST konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-MM-ST-T : Entry-level managed Ethernet switch, 3 10/100BaseT(X) port ve ST konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-SS-SC : Entry-level managed Ethernet switch, 3 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX single-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-SS-SC-T : Entry-level managed Ethernet switch, 3 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX single-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-405A-T : Entry-level managed Ethernet switch, 5 10/100BaseT(X) port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A : Entry-level managed Ethernet switch, 8 10/100BaseT(X) port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-MM-SC : Entry-level managed Ethernet switch, 6 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-MM-SC-T : Entry-level managed Ethernet switch, 6 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-MM-ST : Entry-level managed Ethernet switch, 6 10/100BaseT(X) port ve ST konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-MM-ST-T : Entry-level managed Ethernet switch, 6 10/100BaseT(X) port ve ST konektörlü 2 100BaseFX multi-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-SS-SC : Entry-level managed Ethernet switch, 6 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX single-mode port, 0 ila 60°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-SS-SC-T : Entry-level managed Ethernet switch, 6 10/100BaseT(X) port ve SC konektörlü 2 100BaseFX single-mode port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı
  • EDS-408A-T : Entry-level managed Ethernet switch, 8 10/100BaseT(X) port, -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı

EDS-405A / 408A serisi, giriş seviyesi 5 ve 8-port yönetilebilir Ethernet anahtarlarıdır. Bu cihazlar Turbo Ring, ring coupling, port-based VLAN, QoS, RMON, Bant aralığı yönetimi, port mirroring, ve e-posta/röle uyarısı gibi önemli fonksiyonları destekler. Kullanıma hazır Turbo Ring DIP switch veya web tabanlı arayüz aracılığıyla kolaylıkla kurulabilirler.