9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Akıllı Fabrika Ağları için Moxa Ethernet Switch

Akıllı Fabrika Ağları için Moxa Ethernet Switch Ürünleri

Birkaç saniyelik bir ağ kesintisi dahi verimlilikte düşüşe yol açabildiğinden, bir üretim hattının sorunsuz işlerliğini sağlama almak için güvenilir ağ bağlantısı şarttır. Sektörde 25 yılı aşkın profesyonel deneyimi ve 50 binin üstünde sistem kurulumuyla Moxa’nın en çok satan endüstriyel Ethernet anahtarları, fabrika otomasyon ağlarının taleplerini karşılamayı ve bir ağın kullanım döngüsü boyunca karşılaşılan zorluklarla başa çıkabilmeyi garanti eder. 

  • EtherNet/IP veya PROFINET protokolleriyle tak-çalıştır bağlantı
  • SCADA entegrasyonu için protokol uyumluluğu
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklık aralığı

EDS-200A Serisi

​Endüstriyel Yönetilemez Ethernet Switch

EDS-400A Serisi

​Endüstriyel Yönetilebilir Ethernet Switch

Basit Bağlantı

Bütünleşik ve dayanıklı bir ağ kurma düşündüğünüz kadar zor değildir. Tak-çalıştır yapı ve Ethernet tabanlı protokollerle uyum gibi ürün özelliklerinin yanı sıra Moxa’nın küresel düzeydeki deneyimi, bu hedefe doğru hızlı bir başlangıç olanağı sunar. Çoklu fieldbus uyumluluğu ile de PLC ve SCADA entegrasyonu daha kolay hale gelir.

Sürekli İşletim Güvencesi

Moxa’nın endüstriyel Ethernet anahtarları, kesinti yaşanma ihtimalini düşürmek için çift güç girişine sahiptir. Buna rağmen beklenmedik bir kesinti yaşandığı takdirde dahi alarm röle çıkışları kullanıcıları uyararak operasyonun neredeyse hemen normale dönebilmesini sağlar. Moxa’nın yönetilebilir Ethernet anahtarları, <20 ms @ 250 Ethernet switch kurtarma süresi sağlayan Turbo Ring ve Turbo Chain teknolojileriyle, esnek ve yedekli bir topoloji sunar.

Maliyet Etkinlik

Moxa endüstriyel Ethernet switch’ler, dayanıklı yapıları sayesinde son derece yüksek MTBF değerlerine sahip olduğundan, ürünler 5 yıl garantilidir. Endüstriyel uygulamalarda maliyet etkinlik ve güvenilirlik açısından muadillerine kıyasla en avantajlı ürünler olan Moxa endüstriyel Ethernet anahtarları, bakım süre ve maliyetinden de tasarruf sağlar.

Şişeleme Uygulaması

Sektörünün lider üreticilerinden birine ait bir şişeleme fabrikası, otomatik şişe dolum hattında Moxa’nın PROFINET-etkin EDS-408A Ethernet switch’lerini kullanmıştır. Bu kompakt cihazlar kolay entegrasyon için Ethernet ve PROFINET protokolü ile haberleşme sağlar. Moxa’nın EDS-205A yönetilemez Ethernet switch’leri iki üretim hattını bağlayarak veriyi SCADA sistemine geri aktarır.

İlginizi Çekebilir

1-port PROFIBUS-PROFINET ağ geçidi

  • PROFIBUS ile PROFINET arası protokol dönüşümü
  • PROFIBUS cihazlarını otomatik tarama, kolay konfigürasyon yedekleme için microSD kart
  • Yerleşik Ethernet cascading özelliğiyle kolay kablolama