Moxa PM-7200 Serisi

PT switch için Ethernet modülleri

Moxa PowerTrans serisi IEC-61850-3 uyumlu ethernet anahtarlarına özel tasarlanmış olan PM-7200 serisi Ethernet modülleri, çok çeşitli port sayısı ve port türü (Fast ethernet, fiber optik vb.) seçenekleriyle Ethernet ağınızın ihtiyacı olan kombinasyonları kolayca elde edebileceğiniz, ağınızın genişlemesinde büyük kolaylık sağlayan modüllerdir.

PM-7200-1MSC : Fast Ethernet modülü, 1 100BaseFX multi-mode port, SC konektör
PM-7200-1MST : Fast Ethernet modülü, 1 100BaseFX multi-mode port, ST konektör
PM-7200-2MSC : Fast Ethernet modülü, 2 100BaseFX multi-mode port, SC konektör
PM-7200-2MSC4TX : Fast Ethernet modülü, 2 100BaseFX multi-mode port, SC konektör ve 4 10/100BaseT(X) port
PM-7200-2MST : Fast Ethernet modülü, 2 100BaseFX multi-mode port, ST konektör
PM-7200-2MST4TX : Fast Ethernet modülü, 2 100BaseFX multi-mode port, ST konektör ve 4 10/100BaseT(X) port
PM-7200-2SSC : Fast Ethernet modülü, 2 100BaseFX single-mode port, SC konektör
PM-7200-2SSC4TX : Fast Ethernet modülü, 2 100BaseFX single-mode port, SC konektör ve 4 10/100BaseT(X) port
PM-7200-4M12 : Fast Ethernet modülü, 4 10/100BaseT(X) port, M12 konektör
PM-7200-4MSC2TX Fast Ethernet modülü, 4 100BaseFX multi-mode port, SC konektör ve 2 10/100BaseT(X) port
PM-7200-4MST2TX Fast Ethernet modülü, 4 100BaseFX multi-mode port, ST konektör ve 2 10/100BaseT(X) port
PM-7200-4SSC2TX : Fast Ethernet modülü, 4 100BaseFX single-mode port, SC konektör ve 2 10/100BaseT(X) port
PM-7200-6MSC Fast Ethernet modülü, 6 100BaseFX multi-mode port, SC konektör
PM-7200-6MST Fast Ethernet modülü, 6 100BaseFX multi-mode port, ST konektör
PM-7200-6SSC : Fast Ethernet modülü, 6 100BaseFX single-mode port, SC konektör
PM-7200-8SFP : Fast Ethernet modülü, 8 100BaseSFP yuvası
PM-7200-8TX : Fast Ethernet modülü, 8 10/100BaseT(X) port
PM-7200-1BNC2MST-PTP : PT-7728-PTP serisi için Fast Ethernet modülü: 2 100BaseFX multi-mode port, ST konektör, 1 PPS çıkışı ve BNC konektörü, donanım tabanlı IEEE 1588 PTP V2 protkol desteği
PM-7200-8MTRJ : Fast Ethernet modülü, 8 100BaseFX multi-mode port, MTRJ konektör
PM-7200-4TX-PTP : PT-7728-PTP serisi için Fast Ethernet modülü: 4 10/100BaseT(X) port, donanım tabanlı IEEE 1588 PTP V2 protokol desteği
PM-7200-4MST-PTP : PT-7728-PTP serisi için Fast Ethernet modülü: 4 100BaseFX multi-mode port, ST konektör, donanım tabanlı IEEE 1588 PTP V2 protokol desteği
PM-7200-4MSC-PTP : PT-7728-PTP serisi için Fast Ethernet modülü: 4 100BaseFX multi-mode port, SC konektör, donanım tabanlı IEEE 1588 PTP V2 protokol desteği

PM-7200-2GTXSFP : Gigabit Ethernet modülü, 2 10/100/1000BaseT(X) veya 1000BaseSFP slot combo port
PM-7200-4GTXSFP : Gigabit Ethernet modülü, 4 10/100/1000BaseT(X) veya 1000BaseSFP slot combo port
PM-7200-4GTX-PHR-PTP : Gigabit Ethernet modülü, 4 1000Base T(X) port, PRP/HSR protokol desteği
PM-7200-4GSFP-PHR-PTP : Gigabit Ethernet modülü, 4 100/1000Base SFP slot, PRP/HSR protokol desteği