9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb
Moxa Türkiye

Moxa OnCell Central Manager

Merkezi özel IP yönetim yazılımı

İnternet özel IP cihazlarınıza kolayca erişmek mi istiyorsunuz? Moxa’nın OnCell Central Manager yazılımı endüstriyel uygulamalar için uzak cihazların denetimi için son derece pratik ve üst düzey bir yazılımdır.

Genel IP adreslerinin kısıtlı sayıda olması birçok hücresel servis sağlayıcının sadece özel IP adresleri ile çalışmasına sebep olmuştur. Ancak özel bir uzak ağa internet üzerinden genel bir IP ile erişmek de son derece zordur. İşte tam da bu noktada OnCell Central Manager pratik çözümler sunmakta ve hayatınızı son derece kolaylaştırmaktadır.

Adım 1: OnCell Central Manager yazılımını sunucunuza (server) yükleyin
Adım 2: OnCell cihazlarınızın pratik bir şekilde konfigürasyonunu yapın
Adım 3: Cihazlarınızı görüntüleyin ve yönetin
 

Özellikler

  • Cihaz Konfigürasyonu: OnCell Central Manager ile tüm portları kolaylıkla tanımlayabilir ve fonksiyonlarını değiştirebilirsiniz.
  • Cihaz Bakımı: Cihaz konfigürasyonu yükleme ve kopyalama, cihaz ayarlarını eski ayarlarına döndürme ve bunlar gibi bir çok gelişmiş yönetimsel fonksiyonu rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Cihaz Görüntüleme: Cihaz ve bağlantı görüntüleme özellikleri sayesinde en güncel durum bilgilerini ve cihazın ağ aktivitesi, bağlantı durumu gibi bilgilerini edinebilirsiniz.
  • Telnet: OnCell Central Manager Telnet bağlantısını uzaktan açabilirsiniz.
  • Hesap Ayarları: Yüksek güvenlik için kullanıcı adı ve parola tanımlayabilir, IP yetkilendirlmesi yapabilirsiniz.
  • Gruplama: Cihazları gruplandırarak verimli bir şekilde her bir grubun ayarlarını değiştirebilir, yönetimsel düzenlemeler yapabilirsiniz.