9618b98e-0f72-4d39-be3f-c584415815eb

Bugün Al, Yarın Kur

Moxa IEX E​thernet Uzatıcılar

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT, Endüstri 4.0), işletmeleri mevcut ağlarını IP-tabanlı ağlara yükseltmeye itiyor. Moxa’nın IEX 402/408E Ethernet uzatıcıları, kullanıcıların kolayca mevcut iki tel bakır kablolardan yararlanarak, bir IIoT ağ altyapısının gerektirdiği maliyet ve kurulum süresinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Kısıtlı bir bütçe veya acil tamamlama ihtiyacı bulunan, ulaşım sinyalleri kontrol sistem güncellemeleri gibi uygulamalar için IEX serisi, yönetilebilir olmasının yanında maliyet-etkin ağlar kurabilmede ideal çözüm sunuyor. 

Tak - Çalıştır

IEX serisi tak-çalıştır kullanıma olanak veren otomatik bir CO/CPE eşleştirme fonksiyonuna sahip olup, yapılandırma gerektirmeyen kolay kurulum sağlar. 

Yüksek Güvenilirlik

Turbo Ring ve Turbo Chain yedekleme protokolleri ile milisaniye mertebesinde kurtarma süresi sağlayan IEX serisi, çoklu kesinti toleransı için bypass fonksiyonu desteğine sahiptir.

Kolay Yönetim

IEX serisi sahada kolay sorun gidermeye yardımcı LED göstergelere sahiptir. Kullanıcılar bağlantı durumunu MXview ağ yönetim yazılımı üzerinden uzaktan da yönetebilir. 

Video:
Yeni IEX-408E Ethernet uzatıcı anahtarı yakından inceleyin.

Teknik Yazı:

“Ethernet Aktarım Mesafeleri İki Tel Bakır Kablolar Üzerinden Nasıl Uzatılır?”

​INJ-24A

Moxa INJ-24A

Gigabit High Power PoE+ Injector

Ethernet uzatıcı IEX-402-SHDSL Serisi

Moxa IEX-402-SHDSL Serisi

Managed SHDSL Ethernet extender