Moxa’nın Yeni Fabrikası Bade District’te Açılıyor

Endüstriyel otomasyon ve haberleşme donanımı üreticisi Moxa, bu yıl Ekim ayında Tayvan’da açmaya hazırlandığı yeni, son teknoloji fabrikasıyla kapasitesini bir adım öteye taşımayı planlıyor. 1987’den bu yana hizmet veren Moxa, patentli iletişim teknolojileri ve dünya çapında akredite standartlara sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Son Teknoloji, Akıllı Fabrika

Moxa’nın yeni fabrikasında, son teknoloji araçlardan faydalanan akıllı tasarımlara yer veriliyor. Bu yeni fabrika ile, Moxa sürekli büyüme trendini desteklemeyi amaçlıyor. Moxa’nın fabrika otomasyonu uygulamaları için müşterilerine önerdiği kendi ürün ve teknolojileri de bu yeni fabrikada kullanılıyor. Çevre dostu olma prensibiyle yola çıkan Moxa’nın yeni fabrikası da bu bağlamda “yeşil” bir tesis olacak.

Daha Yüksek Kapasite, Daha Hızlı Üretim

Moxa’nın Ekim ayında faaliyete geçecek yeni fabrikası, öncekine kıyasla 5 kat fazla depolama kapasitesi ve üretim sürelerinde %20 iyileşme sağlayacak. Yeni akıllı fabrikanın operasyonları, daha verimli kargo süreçlerini de beraberinde getirecek.
 

Geçiş Sürecinde GSL Yanınızda

Moxa’nın eski fabrikadan yenisine geçiş sürecinde, 17 yıldır Moxa Türkiye distribütörü olarak müşterilerimize daha fazla modelde daha yüksek stok seviyeleriyle destek veriyor olacağız. Müşterilerimizin tedarik sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamaması için Eylül ve Ekim aylarında sipariş teslimat süreleriyle ilgili sürekli Moxa ile iletişimde olacağız.

​Ekim sonu itibariyle Moxa’nın yeni fabrikası, tüm yeni avantajlarıyla, tamamıyla devrede olacak. Moxa ürünlerini, stok durumumuzu ve size özel fiyatları incelemek için GSL Online Satış‘a üye olabilirsiniz. 

0 thoughts on “Moxa’nın Yeni Fabrikası Bade District’te Açılıyor”

  1. Tuncer Hatunoglu

    Ürünlerinizle ilgileniyorum .
    Fabrika üretim yönetim sistemleri ( MES ) yazılımları geliştiriyoruz.
    Yazılımlarımızla bütünleşik çözümleri olan firmalarla iş birliği arayışındayız.

    1. İlginize çok teşekkür ederiz Tuncer Bey. Spesifik ürünlerimize dair teklif almak isterseniz hemen yardımcı olalım. Dilerseniz daha geniş kapsamlı bir işbirliği için de ayrıca görüşme ayarlayabiliriz. damla@gsl.com.tr adresine tüm taleplerinizi iletebilirsiniz. – Damla Güneş

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.