GSL, Yeni Yıla Yeni Fiyat Avantajlarıyla Merhaba Dedi

GSL Online Satış, Ocak 2015’te birinci yaşını doldurdu. Site, 2015 yılına havale ile alımlarda %5 indirim avantajıyla giriş yaptı. 

GSL Mühendislik, 2014 yılını Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilen projelere verdiği katkı ve teknik desteğin yanı sıra, yeni Online Satış sitesiyle otomasyon ve haberleşme ürünlerine en kolay ve kısa sürede erişim sağlayarak, başarıyla geride bıraktı. GSL’nin katkı verdiği projeler enerji, petrol & doğalgaz, güvenlik, ulaşım, havacılık, fabrika otomasyonu, madencilik ve turizm gibi çok çeşitli sektörlerde gerçekleştirildi. 2015 yılında da genişleyen ürün portföyüyle GSL, otomasyon ve haberleşme ihtiyacı bulunan her türlü endüstriyel projeye tam destek vermeye devam etmeyi planlıyor.

İlk yılında 532 kayıtlı üyeye ulaşan GSL Online Satış sitesi ise 2015 yılına hızlı bir giriş yaparak hâlihazırda mevcut ödeme kolaylıklarına bir yenisini ekledi. 2015 yılından itibaren GSL Online Satış’tan havale yoluyla alım yapan üyeler, %5 indirimden yararlanacak. GSL Online Satış, %5 havale indiriminin yanı sıra Garanti Bonus karta 3 veya 6 taksit imkânı, 500 TL ve üzeri alımlarda ise ücretsiz kargo avantajı sunuyor. GSL Online Satış’a site üzerinden kolaylıkla üyelik kaydı gerçekleştiren kullanıcılar, SSL sertifikalı sistem ile site üzerinden en yüksek derecede güvenli alışveriş yapabiliyor.

GSL Online Satış hakkında akla gelebilecek sorular ise, sitenin “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasında cevaplanıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.