GSL, TEİAŞ Ekibine Endüstriyel Network Eğitimi Vermeye Hazırlanıyor

TEİAŞ’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu “Zaman Senkronizasyonlu Ağ Anahtarı” ihalesi Kasım ayında açıklandı. İhale sonucunda GSL Mühendislik bu donanımların teminini, buna ek olarak da uzman kadrosu tarafından TEİAŞ ekibine endüstriyel network eğitimi sağlamayı üstlendi. 

Trafo merkezlerinin modernizasyonu kapsamında geçtiğimiz haftalarda IEEE1588v2 destekli 520 adet Ethernet switch ve SFP modüllerinin teslimatı yapıldı. Sırada, 15 Mart’ta 100 kişiye yaklaşan bir gruba hazırladığımız endüstriyel network eğitimi var. Bu kapsamda söz konusu ağ anahtarlarının kullanımının yanı sıra ağ topolojileri, ağ yedekliliği ve yönetimi de anlatılacak. Aynı zamanda katılımcılara ürünlerin kullanımını bizzat görebilmeleri için, IEC61850-3 rölelerin SCADA ile haberleşmesine yönelik tüm testler canlı olarak gerçekleştirilecek.

Siz de ekibinizin sahadaki yetkinliğini artırmak için endüstriyel network eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın: Sertifikalı Endüstriyel Network Eğitimleri

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.