GSL Mühendislik, 2014’te Sürpriz Yenilikler Sunmaya Hazırlanıyor

2014’te müşterilerinin karşısına birçok yeni çözüm ve olanak ile çıkmaya hazırlanan GSL Mühendislik çalışanları, 2013 yılını değerlendirmek üzere Ankara’da bir araya geldi. 
 
25. yılını geçmiş tecrübesine yakışan bir büyüme performansıyla geride bırakmaya hazırlanan GSL Mühendislik, İstanbul ve Ankara ekibini 2013 yılı performans değerlendirme toplantısında bir araya getirdi. 21 Aralık Cumartesi günü Ankara’da bir araya gelen GSL ekibi, 2013 yılında tedarik ve kurulumuna katkı verilen projeler, ürün gamına katılan yeni marka ve teknolojiler ile 2014 yılında müşterilerine sunacağı e-ticaret kanalını değerlendirdi. 26. yılında GSL’yi bir adım daha öne taşıyacak stratejiler de toplantıda konuşulurken, koşulsuz müşteri memnuniyetiprensibi çerçevesinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek için izlenebilecek yeni yollar tartışıldı.

Ürün gamının otomasyon ve haberleşme alanında her müşterinin ihtiyacına yönelik bir çözüm getirebilmesi amacıyla GSL, müşterilerine sunduğu markalara yenilerini eklemeye de devam ediyor. 2003 yılından bu yana Türkiye ana distribütörlüğünü sürdürmekte olduğu Moxa’nın yanı sıra GSL’nin 2014 yılında portföyüne kattığı markalar şöyle: ABD’nin önde gelen haberleşme markası Digi, güvenlik sektörlerinde sıkça tercih edilen Lantech, her türlü protokole uyum sağlayabilecek ürünler sunan Kalkitech, sinyal zaman senkronizasyonu sağlayan ürünleriyleSync Bueno ve kablosuz haberleşmede hesaplı ve sağlam çözümleriyle Robustel. 

2013 yılında otomasyon ve haberleşme alanında gerçekleştirilen birçok önemli projede GSL’nin de katkısı bulunuyor. Türkiye çapında gerçekleştirilen çok çeşitli projelere GSL çözüm sağlamaya devam ediyor. Proje saha ekibine sunduğu çözümlere yönelik olarak kullanılan ürünlerin konfigürasyonu, yönetimi ve denetimi alanında eğitim verilmesinin yanı sıra müşteriyeteknik destek de sağlanıyor. Tüm müşterilerinin ürünlerin kullanımında karşılaşabileceği sıkıntılara yönelik teknik desteğe son derece önem veren GSL, bu destek ve eğitimlerinde en üst düzey kalite sunabilmek adına üretici firma eğitimlerinin yakın takibi ve katılımına devam ediyor.

Türkiye’de ticaret alanındaki eğilimleri de yakından takip eden GSL Mühendislik, perakende satışta son yılların popüler satış kanalı e-ticaret alanında araştırma ve altyapı çalışmalarını tamamladı. Müşterilerine her yerden, her saatte ve beklemeden sipariş verme imkânı sunan GSL Online Satış, ileri güvenlik sertifikaları ile internet üzerinden güvenli alışveriş garantisi veriyor. GSL Online Satış ’ta çeşitli indirim, ödeme ve taksitlendirme avantajlarının yanı sıra sadık müşterilere özel fiyatlar sunuluyor. 

Müşterilerinin her türlü otomasyon ve haberleşme ihtiyacına çözüm ortağı olabilme amacındaki GSL’nin geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen toplantısında, bu ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunabilmek adına müşterilerden her alanda geri bildirim alınması kararlaştırıldı. GSL Mühendislik, 2014 yılında da müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yeni marka ve ürünleri portföyüne katmaya devam edecek.


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.