GSL, 2014 World of Industry Otomasyon Fuarı’ndaydı

 

GSL Mühendislik, 19-22 Mart tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 21. kez düzenlenen Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarı (WIN Automation)’na katıldı. GSL Ankara ve İstanbul ofislerimizden uzman ekibimizin yanı sıra, Moxa ve Robustel firmalarından da temsilciler GSL standında hazır bulundu. Moxa Doğu Avrupa Satış Müdürü Nadir Yılmaz’ın yanı sıra Robustel EMEA Satış Müdürü Kuang Guangwei, GSL Mühendislik ile ortaklıklarının yanı sıra temsil ettikleri üretici firmalar ve ürünleri hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verdi. 

Sektörde her yıl heyecanla beklenen WIN Otomasyon Fuarı, bu sene de otomasyon ve haberleşme alanında sektörün devleri ve lider firmalarını ağırladı. Türkiye’nin önde gelen çok sayıda endüstri işletmelerinden temsilciler de ziyaretçi olarak fuara büyük ilgi gösterdi. GSL Mühendislik standı, özellikle otomasyon ve elektronik firmalarının yer aldığı 2. Salonda ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği bölümlerden biri oldu.


 

GSL Mühendislik, uzun yıllardır aralıksız katılım gösterdiği WIN fuarında bu sene 9 markadan ürünleri müşterilerine sundu. Bu markalar, 2003 yılından bu yana Türkiye ana distribütörlüğünü üstlenmekte olduğu Moxa’nın yanı sıra geçtiğimiz yıl distribütörlüğü alınan Amerikan M2M devi Digi, endüstriyel router ürünlerinde en kapsamlı ve hesaplı çözümlere sahip Virtual AccessRobustelTeltonika, time server ürünleri ile ilgi odağı olan Synchbueno, protokol dönüştürücülerde en üstün çözümlere sahip Kalkitech, ve Endüstriyel Ethernet alanında ideal çözümlere sahip Lantech ve Advantech idi. 

2014 yılına yeni ürünler ve yeni satış kanallarıyla heyecanlı bir başlangıç yapan GSL Mühendislik, önümüzdeki yıllarda da WIN Otomasyon Fuarı’nda her türlü endüstriyel otomasyon ve haberleşme ihtiyacına çözüm getirecek son teknoloji ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmayı planlıyor.


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.