Digi, Connect Tank Serisi ile 3G/VPN Bağlantılı Sıvı Tankı Denetimi Çözümü Sunuyor

GSL’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Digi International, Connect Tank serisi ürünleri ile sıvı düzey takip otomasyonu ihtiyacı olan kullanıcılara ideal bir çözüm sunuyor. Bu ürün serisi, geniş bölgelerde yer alan yakıt depoları, sıvı toplama kuyuları ve konteynerlere erişim sağlayan, tümüyle entegre 3G bağlantılı sıvı tankı seviye çözümü olarak öne çıkıyor. Bu çözümün bir parçası olarak Digi Connect Tank, Device Cloud yazılımına Etherios sensör-bulut platformu ve diğer Digi uygulama hizmetleri yoluyla erişim ve ağ yönetimi imkanı da sağlıyor. Bu yolla yüksek sayıda sıvı depolarını yöneten müşteriler kolaylıkla mevcut uygulamalara entegrasyon sağlayabilirken, ihtiyaçlarına özel depo çözümleri elde ediyor.


Digi Connect Tank, sıvı tanklarından alınacak gerçek zamanlı verilerin anlık analizi sayesinde lojistik ve işletim masraflarında önemli ölçüde tasarruf sağlıyor. Verimli filo ve personel dolaşımı, ulaşım ve yakıt masraflarından tasarruf ve tedarik zinciri yönetiminde öngörü artışı, Digi Connect Tank’in faydalarından yalnızca birkaçı.

Digi Connect Tank, CDMA ve 3G GSM teknolojileri kullanarak, haberleşme altyapısının bulunmadığı yerlerde de kurulabiliyor. Kompakt boyutu, dayanıklı NEMA 4X kaplaması, Class 1 / Division 2 ağır koşullara dayanıklılık serifikası ve uzun ömürlü güç kaynağı sayesinde Digi Connect Tank, büyük ölçekli sıvı deposu uygulamalarında sağlam ve pratik bir çözüm olarak kullanıma sunuluyor. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.